



Midea MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW
Originalna cena je bila: 745,00 €.715,00 €Trenutna cena je: 715,00 €.
Montaža je besplatna uz svaki uređaj. Važi za standardnu ugradnju do 3 m cevi, dok se dodatna dužina naplaćuje. Više detalja pogledajte na stranici ugradnje →
Midea MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW. Inverter klima 12.000 BTU, A++/A++ klasa, SEER 8,5 / SCOP 5,6 (topla) / 4,6 (srednja), R32 freon. Preporučeno za prostorije od 25 do 40 m².
Opis
Naziv: Midea MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW
Tip: Inverter
Temperaturni opseg rada hlađenja: -15 °C do +50 °C
Temperaturni opseg rada grejanja: -25 °C do +30 °C
Gas: R32 Eko gas
Energetska klasa klima uređaja: A++ / A++
Freon: R32 Ekološki freon koji nije štetan za životinje, ljude, niti utiče na životnu okolinu
Kapacitet hlađenja BTU: 12.000 BTU (4.700 – 14.700 BTU)
Kapacitet hlađenja kW: 3,52 kW (1,37 – 4,3 kW)
Kapacitet grejanja BTU: 13.000 BTU (3.650 – 14.950 BTU)
Kapacitet grejanja kW: 3,86 kW (1,06 – 4,38 kW)
Potrošnja na hlađenju: 1.005 W (120 – 1.650 W)
Potrošnja na grejanju: 953 W (110 – 1.650 W)
SEER: 8,5; SEER klasa A++
SCOP (Average): 5,6 / 4,6; SCOP klasa A++
Protok vazduha (niska / sred. / maks. brzina): 640 / 520 / 400 m³/h
Nivo buke: 38,5 / 35,5 / 21 / 20,5 dB
Dimenzije unutrašnje jedinice (Š × V × D): 940 × 325 × 193 mm
Dimenzije spoljašnje jedinice (Š × V × D): 800 × 554 × 333 mm
Dodatne informacije
| Brend | Midea |
|---|---|
| Tip klime | Inverter |
| Kapacitet (BTU) | 12000 |
| Preporučeno za prostoriju | 25 – 40 m² |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| Kapacitet hlađenja (kW) | 3, 52 |
| Kapacitet grejanja (kW) | 3, 86 |
| SEER koeficijent | 5, 8 |
| SCOP koeficijent | 5, 6 (srednja), 6 (topla) / 4 |
| Radni opseg hlađenja | -15 °C do +50 °C |
| Radni opseg grejanja | -25 °C do +30 °C |
| Rashladni gas | R32 |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 20, 5 / 21 / 35, 5 / 38, 5 dB |
| Tehnologija kompresora | Inverter |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 940 × 325 × 193 mm |
| Dimenzije spoljne jedinice | 800 × 554 × 333 mm |








Recenzije
Još nema komentara.