
Midea EZ-24RD6-I Solstice Black
Na stanju
24000 BTU60 – 80 m²
Cena uređaja
990,00 €
Montaža je besplatna uz svaki uređaj. Važi za standardnu ugradnju do 3 m cevi, dok se dodatna dužina naplaćuje. Više detalja pogledajte na stranici ugradnje →
Inverter klima uređaj kapaciteta 24000 BTU za prostorije od 60 do 80 m².
- Energetska klasa A+++ / A++ (hlađenje/grejanje)
- SEER 8.50 · SCOP 4.60
- Kapacitet hlađenja 6.10 kW / grejanja 7.30 kW
- i-Clean funkcija
- Grejanje -25 °C do +24 °C / hlađenje -15 °C do +50 °C
- Wi-Fi: Ugrađen (integrisan)
Opis
Midea EZ-24RD6-I Solstice Black
Glavne karakteristike
- Kapacitet hlađenja: 24000 Btu/h
- Kapacitet grejanja: 24000 Btu/h
- Energetski razred: hlađenja A+++, grejanja A++
- Tip gasa: R32
- SEER koeficijent: 8.50
- SCOP koeficijent: 4.60
- EER koeficijent: 3.60
- COP koeficijent: 3.71
- Kapacitet hlađenja: 6.10 kW (2.20 ~ 8.80 kW)
- Kapacitet grejanja: 7.30 kW (1.60 ~ 9.40 kW)
- Ulazna snaga hlađenja: 1.69 kW (0.42 ~ 3.45 kW)
- Ulazna snaga grejanja: 1.97 kW (0.30 ~ 3.15 kW)
- Minimalni protok vazduha unutrašnje jedinice: 445 m³/h
- Maksimalni protok vazduha unutrašnje jedinice: 1150 m³/h
- Protok vazduha spoljašnje jedinice: 3500 m³/h
- Temperaturni opseg rada hlađenja: -15 ~ +50 °C
- Temperaturni opseg rada grejanja: -25 ~ +24 °C
- Nivo buke unutrašnje jedinice: 59 dB
- Nivo buke spoljašnje jedinice: 68 dB
- Dimenzije unutrašnje jedinice: 1055 x 330 x 231 mm
- Dimenzije spoljašnje jedinice: 890 x 673 x 342 mm
- Masa unutrašnje jedinice: 13 kg
- Masa spoljašnje jedinice: 41 kg
- Boja: Crna
- Wi-Fi integrisan
Dodatne informacije
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend | Midea |
| Dimenzije spoljne jedinice | 890 × 673 × 342 mm |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 1055 × 330 × 231 mm |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Funkcije | i-Clean funkcija | Smart Humidity Control | Noćni režim / Sleep | Eco režim | Inteligentno odmrzavanje | SmartHome aplikacija | 3D Airflow | i-Clean | Smart Humidity Control |
| Kapacitet (BTU) | 24000 |
| Kapacitet grejanja (kW) | 7.30 kW (opseg: 1.60–9.40 kW) |
| Kapacitet hlađenja (kW) | 6.10 kW (opseg: 2.20–8.80 kW) |
| Nivo buke spoljne jedinice | 68 dB |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 59 dB |
| Preporučeno za prostoriju | 60 – 80 m² |
| Radni opseg grejanja | -25 °C do +24 °C |
| Radni opseg hlađenja | -15 °C do +50 °C |
| Rashladni gas | R32 |
| SCOP koeficijent | 4.60 |
| SEER koeficijent | 8.50 |
| Težina spoljne jedinice | 41 kg |
| Težina unutrašnje jedinice | 13 kg |
| Tip klime | Inverter zidni split |
| Wi-Fi | Ugrađen (integrisan) |





Recenzije
Još nema komentara.