
Mitsubishi MSZ-HR25VF/MUZ-HR25VFK
Na stanju
9000 BTUdo 25 m²
Cena uređaja
770,00 €
Montaža je besplatna uz svaki uređaj. Važi za standardnu ugradnju do 3 m cevi, dok se dodatna dužina naplaćuje. Više detalja pogledajte na stranici ugradnje →
Inverter klima uređaj kapaciteta 9000 BTU za prostorije do 25 m².
- Energetska klasa A++ (hlađenje/grejanje)
- Kapacitet hlađenja 2.5 kW / grejanja 3.15 kW
- Predfilter
- Grejanje -10 °C do +24 °C / hlađenje -10 °C do +46 °C
- Freon R32
Opis
Mitsubishi MSZ-HR25VF/MUZ-HR25VFK
Dodatne informacije
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend | Mitsubishi |
| Preporučeno za prostoriju | do 25 m² |
| Dimenzije spoljne jedinice | 53.8 × 69.9 × 24.9 cm |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 28 × 83.8 × 22.8 cm |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Garancija | 3 godine |
| Kapacitet (BTU) | 9000 |
| Kapacitet grejanja (kW) | 3.15 kW |
| Kapacitet hlađenja (kW) | 2.5 kW |
| Maksimalna dužina instalacije | 20 m |
| Napajanje | 220 V |
| Nivo buke spoljne jedinice | 50 dB |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 21 dB |
| Radni opseg grejanja | -10 °C do +24 °C |
| Radni opseg hlađenja | -10 °C do +46 °C |
| Rashladni gas | R32 |
| Tehnologija kompresora | Inverter |
| Težina spoljne jedinice | 23 kg |
| Težina unutrašnje jedinice | 9 kg |
| Tip klime | Inverter zidni split |





Recenzije
Još nema komentara.