
Gree Amber Comfort PRO Inverter 12K
740,00 €
Montaža je besplatna uz svaki uređaj. Važi za standardnu ugradnju do 3 m cevi, dok se dodatna dužina naplaćuje. Više detalja pogledajte na stranici ugradnje →
Gree Amber Comfort PRO Inverter klima 12.000 BTU. Energetska klasa A+++ za hlađenje i grejanje, SEER 8,5, R32 freon. Preporučeno za prostorije od 25 do 40 m².
Opis
Gree Amber Comfort PRO Inverter 12K – tehničke karakteristike:
Kapacitet klima uređaja: 12000 BTU
Kapacitet hlađenja: od 1000 W do 3810 (3500) W
Kapacitet grejanja: od 1200 W do 4400 (3810) W
Energetska klasa hlađenja: A+++
Energetska klasa grejanja: A+++ (srednja zona) / A+++ (topla zona)
Gas: R32
SEER: 8,5 W/W
SCOP: 4,40 (srednja) / 5,10 (topla) W/W
Temperaturni opseg rada hlađenja: -15 – 43 °C
Temperaturni opseg rada grejanja: -22 – 24 °C
Ulazna snaga hlađenje: 100 – 1400 (950) W
Ulazna snaga grejanje: 200 – 1650 (975) W
Jačina struje hlađenje: 4 A
Jačina struje grejanje: 4,5 A
Protok vazduha UJ: 680/590/540/490/450/420/390 m³/h
Nivo buke UJ: 43/39/37/35/34/32/25 dB
Nivo buke SJ: 53 dB
Odvlaživanje: 1,4 l/h
Maks. dužina cevne instalacije: 20 m
Maks. visinska razlika cevne instalacije: 10 m
Napajanje na spoljašnjoj jedinici: 1 Ph, 220–240 V, 50 Hz
Tip napojnog kabla: 3 × 1,5 mm²
Kabl međuveze: 4 × 1,5 mm²
Dimenzije UJ: 865 × 290 × 210 mm
Dimenzije SJ: 848 × 596 × 320 mm
Težina UJ: 11 kg
Težina SJ: 33,5 kg
Funkcije: Samodijagnostika, Auto-restart, Funkcija memorije, I feel funkcija, Inteligentno predgrevanje, Inteligentno odmrzavanje, Turbo funkcija, Hladna plazma filteri, Healthy filter, Grejač poda oplate, Tri noćna režima, 7 brzina ventilatora, Tihi režim rada, 3D strujanje.
Dodatne informacije
| Brend | Gree |
|---|---|
| Tip klime | Inverter |
| Kapacitet (BTU) | 12000 |
| Preporučeno za prostoriju | 25 – 40 m² |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grejanja | A+++ |
| Kapacitet hlađenja (kW) | 3, 5 |
| Kapacitet grejanja (kW) | 3, 81 |
| SEER koeficijent | 5 W/W, 8 |
| SCOP koeficijent | 10 (topla) W/W, 4, 40 (srednja) / 5 |
| Radni opseg hlađenja | -15 °C do 43 °C |
| Radni opseg grejanja | -22 °C do 24 °C |
| Rashladni gas | R32 |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 25 / 32 / 34 / 35 / 37 / 39 / 43 dB |
| Nivo buke spoljne jedinice | 53 dB |
| Tehnologija kompresora | Inverter |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 865 × 290 × 210 mm |
| Dimenzije spoljne jedinice | 848 × 596 × 320 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 11 kg |
| Težina spoljne jedinice | 33, 5 kg |
| Maksimalna dužina instalacije | 20 m |
| Napajanje | 1 Ph, 220–240 V, 50 Hz |





Recenzije
Još nema komentara.