





Hisense Expert Smart 12K
Originalna cena je bila: 600,00 €.570,00 €Trenutna cena je: 570,00 €.
Montaža je besplatna uz svaki uređaj. Važi za standardnu ugradnju do 3 m cevi, dok se dodatna dužina naplaćuje. Više detalja pogledajte na stranici ugradnje →
Hisense Expert Smart 12K (CD35YR3F). Klima uređaj 12.000 BTU, R32 freon, WiFi Ready. Preporučeno za prostorije od 25 do 35 m².
Opis
Hisense Expert Smart 12K – tehničke karakteristike:
Model unutrašnje jedinice: CD35YR3F
Model spoljašnje jedinice: CD35YR3F
Zemlja porekla: Kina
Kapacitet klime: 12000 BTU
Potrošnja pri hlađenju: 1,14 kW
Potrošnja pri grejanju: 1,05 kW
Uklanjanje vlage: 1,2 l/h
WiFi: WiFi Ready
Unutrašnja jedinica:
Protok vazduha: 550 m³/h
Dimenzije (V × Š × D): 790 × 255 × 203 mm
Težina: 7,1 kg
Display za očitavanje temperature: Da
Nivo zvučne snage – buka: 35 dB
Spoljašnja jedinica:
Dimenzije (V × Š × D): 660 × 483 × 240 mm
Težina: 22 kg
Nivo zvučne snage – buka: 56 dB
Freon: R32, količina 580 g
Spoljašnji temperaturni opseg: od -15 °C do +43 °C
Maksimalno rastojanje unutrašnje/spoljašnje jedinice: 15 m
Dodatne informacije
| Brend | Hisense |
|---|---|
| Kapacitet (BTU) | 12000 |
| Preporučeno za prostoriju | 25 – 40 m² |
| Wi-Fi | Opciono |
| Radni opseg hlađenja | -15 °C do +43 °C |
| Radni opseg grejanja | -15 °C do +43 °C |
| Rashladni gas | R32 |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 35 dB |
| Nivo buke spoljne jedinice | 56 dB |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 790 × 255 × 203 mm |
| Dimenzije spoljne jedinice | 660 × 483 × 240 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 1 kg, 7 |
| Težina spoljne jedinice | 22 kg |
| Maksimalna dužina instalacije | 15 m |
| Funkcije | Odvlaživanje | Display za očitavanje temperature |










Recenzije
Još nema komentara.