
Hisense Expert Smart 9K
Originalna cena je bila: 580,00 €.560,00 €Trenutna cena je: 560,00 €.
Montaža je besplatna uz svaki uređaj. Važi za standardnu ugradnju do 3 m cevi, dok se dodatna dužina naplaćuje. Više detalja pogledajte na stranici ugradnje →
Hisense Expert Smart 9K (CD25YR3F). Klima uređaj 9.000 BTU, R32 freon, WiFi Ready. Preporučeno za prostorije do 25 m².
Opis
Hisense Expert Smart 9K – tehničke karakteristike:
Model unutrašnje jedinice: CD25YR3F
Model spoljašnje jedinice: CD25YR3F
Zemlja porekla: Kina
Kapacitet klime: 9000 BTU
Potrošnja pri hlađenju: 0,855 kW
Potrošnja pri grejanju: 0,7 kW
Uklanjanje vlage: 0,9 l/h
WiFi: WiFi Ready
Unutrašnja jedinica:
Protok vazduha: 550 m³/h
Dimenzije (V × Š × D): 790 × 255 × 203 mm
Težina: 7,1 kg
Display za očitavanje temperature: Da
Nivo zvučne snage – buka: 34 dB
Spoljašnja jedinica:
Dimenzije (V × Š × D): 660 × 483 × 240 mm
Težina: 21,7 kg
Nivo zvučne snage – buka: 56 dB
Freon: R32, količina 460 g
Spoljašnji temperaturni opseg: od -15 °C do +43 °C
Maksimalno rastojanje unutrašnje/spoljašnje jedinice: 15 m
Dodatne informacije
| Brend | Hisense |
|---|---|
| Kapacitet (BTU) | 9000 |
| Preporučeno za prostoriju | do 25 m² |
| Wi-Fi | Opciono |
| Radni opseg hlađenja | -15 °C do +43 °C |
| Radni opseg grejanja | -15 °C do +43 °C |
| Rashladni gas | R32 |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 34 dB |
| Nivo buke spoljne jedinice | 56 dB |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 790 × 255 × 203 mm |
| Dimenzije spoljne jedinice | 660 × 483 × 240 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 1 kg, 7 |
| Težina spoljne jedinice | 21, 7 kg |
| Maksimalna dužina instalacije | 15 m |
| Funkcije | Odvlaživanje | Display za očitavanje temperature |





Recenzije
Još nema komentara.