
Hisense Wings HiNano 18K
760,00 €
Montaža je besplatna uz svaki uređaj. Važi za standardnu ugradnju do 3 m cevi, dok se dodatna dužina naplaćuje. Više detalja pogledajte na stranici ugradnje →
Hisense Wings HiNano 18K. Inverter zidna klima 18.000 BTU, energetska klasa A++/A+, Hi-Nano plazma jonizacija, R32 freon, Wi-Fi. Preporučeno za prostorije od 40 do 60 m².
Opis
Hisense Wings HiNano 18K – tehničke karakteristike:
Tip: zidni
Inverter: Da
Kapacitet hlađenja: 1,00 – 6,00 kW, nominalno 17000 BTU
Energetska klasa: A++, EER: 3,25, SEER: 6,1
Kapacitet grejanja: 1,60 – 6,25 kW, nominalno 19000 BTU
Energetska klasa: A+, COP: 3,61, SCOP: 4
Freon: R32, količina 880 g
Unutrašnja jedinica: KB50XS1E
Spoljašnja jedinica: KB50XS1E
Zemlja porekla: Kina
Potrošnja pri hlađenju: 1,54 kW
Potrošnja pri grejanju: 1,55 kW
Uklanjanje vlage: 2,0 l/h
WiFi: Da
Protok vazduha: 880 m³/h
Dimenzije UJ (V × Š × D): 943 × 300 × 245 mm
Težina UJ: 10 kg
Display za očitavanje temperature: Da
Nivo zvučne snage – buka UJ: 41 dB
Dimenzije SJ (V × Š × D): 810 × 585 × 280 mm
Težina SJ: 34 kg
Nivo zvučne snage – buka SJ: 55 dB
Spoljašnji temperaturni opseg: od -20 °C do +43 °C
Maksimalno rastojanje unutrašnje/spoljašnje jedinice: 20 m
Filteri: Hinano
Hi-Nano – oslobađa efikasne plazma jone i generiše ih čak 1×10⁶ n/cm³. Efikasno uklanja viruse i bakterije, uživajte u čistom vazduhu svaki dan. Dokazana efikasnost od 93,54% u eliminisanju virusa COVID-19.
Dodatne informacije
| Brend | Hisense |
|---|---|
| Tip klime | Inverter |
| Kapacitet (BTU) | 18000 |
| Preporučeno za prostoriju | 40 – 60 m² |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Wi-Fi | Ugrađen |
| Kapacitet hlađenja (kW) | 00, 6 |
| Kapacitet grejanja (kW) | 25, 6 |
| SEER koeficijent | 1, 6 |
| SCOP koeficijent | 4 |
| Radni opseg hlađenja | -20 °C do +43 °C |
| Radni opseg grejanja | -20 °C do +43 °C |
| Rashladni gas | R32 |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 41 dB |
| Nivo buke spoljne jedinice | 55 dB |
| Tehnologija kompresora | Inverter |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 943 × 300 × 245 mm |
| Dimenzije spoljne jedinice | 810 × 585 × 280 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 10 kg |
| Težina spoljne jedinice | 34 kg |
| Maksimalna dužina instalacije | 20 m |
| Funkcije | Hi-Nano plazma jonizacija | Odvlaživanje | Display za očitavanje temperature |





Recenzije
Još nema komentara.