
Midea Extreme AG-18NXD0.WIK Black 18K
Originalna cena je bila: 900,00 €.840,00 €Trenutna cena je: 840,00 €.
Montaža je besplatna uz svaki uređaj. Važi za standardnu ugradnju do 3 m cevi, dok se dodatna dužina naplaćuje. Više detalja pogledajte na stranici ugradnje →
Midea Extreme AG-18NXD0.WIK Black. Klima 18.000 BTU u crnoj boji. Preporučeno za prostorije od 40 do 60 m².
Opis
Midea Extreme AG-18NXD0.WIK Black 18K – tehničke karakteristike:
Ulazna snaga hlađenja: 1550 (560 – 2050) W
Ulazna snaga grejanja: 1750 (780 – 2000) W
Protok vazduha: 800 / 600 / 500 m³/h
Nivo buke (unutrašnja jedinica): 56 dB
Nivo buke (spoljašnja jedinica): 65 dB
Dimenzije unutrašnje jedinice (Š × V × D): 969 × 320 × 241 mm
Dimenzije spoljašnje jedinice (Š × V × D): 874 × 330 × 554 mm
Masa spoljašnje jedinice: 22,7 kg
Dodatne informacije
| Brend | Midea |
|---|---|
| Kapacitet (BTU) | 18000 |
| Preporučeno za prostoriju | 40 – 60 m² |
| Boja | Crna |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 56 dB |
| Nivo buke spoljne jedinice | 65 dB |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 969 × 320 × 241 mm |
| Dimenzije spoljne jedinice | 874 × 330 × 554 mm |
| Težina spoljne jedinice | 22, 7 kg |





Recenzije
Još nema komentara.