

Midea EZ-09RD6-I Solstice Black
620,00 €
Montaža je besplatna uz svaki uređaj. Važi za standardnu ugradnju do 3 m cevi, dok se dodatna dužina naplaćuje. Više detalja pogledajte na stranici ugradnje →
Midea Solstice EZ-09RD6-I Black. Klima 9.000 BTU u crnoj boji, kapacitet hlađenja 2,60 kW, SEER 8,80, SCOP 4,60, Wi-Fi, R32. Preporučeno za prostorije do 25 m².
Opis
Midea EZ-09RD6-I Solstice Black – tehničke karakteristike:
Proizvođač: Midea
Model: EZB-09RD6-I BLACK Solstice
Boja: Crna
Kapacitet klima uređaja: 9000 BTU
Kapacitet hlađenja: 9000 Btu/h
Kapacitet grejanja: 9000 Btu/h
Kapacitet hlađenja: 2,60 kW (1,00 ~ 3,50 kW)
Kapacitet grejanja: 2,90 kW (0,80 ~ 3,70 kW)
Ulazna snaga hlađenja: 0,63 kW (0,08 ~ 1,30 kW)
Ulazna snaga grejanja: 0,67 kW (0,07 ~ 1,07 kW)
Minimalni protok vazduha unutrašnje jedinice: 150 m³/h
Maksimalni protok vazduha unutrašnje jedinice: 650 m³/h
SEER: 8,80
SCOP: 4,60
Nivo buke unutrašnje jedinice: 56 dB
Nivo buke spoljašnje jedinice: 56 dB
Dimenzije unutrašnje jedinice: 723 × 286 × 199 mm
Dimenzije spoljašnje jedinice: 765 × 555 × 303 mm
Gas: R32
Wi-Fi: Da
Dodatne informacije
| Brend | Midea |
|---|---|
| Tip klime | Inverter |
| Kapacitet (BTU) | 9000 |
| Preporučeno za prostoriju | do 25 m² |
| Boja | Crna |
| Wi-Fi | Ugrađen |
| Kapacitet hlađenja (kW) | 2, 60 |
| Kapacitet grejanja (kW) | 2, 90 |
| SEER koeficijent | 8, 80 |
| SCOP koeficijent | 4, 60 |
| Rashladni gas | R32 |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 56 dB |
| Nivo buke spoljne jedinice | 56 dB |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 723 × 286 × 199 mm |
| Dimenzije spoljne jedinice | 765 × 555 × 303 mm |






Recenzije
Još nema komentara.