
Mitsubishi MSZ-HR35VFK/MUZ-HR35VF
820,00 €
Montaža je besplatna uz svaki uređaj. Važi za standardnu ugradnju do 3 m cevi, dok se dodatna dužina naplaćuje. Više detalja pogledajte na stranici ugradnje →
Inverter klima uređaj kapaciteta 12000 BTU za prostorije od 25 do 40 m².
- Energetska klasa A (hlađenje/grejanje)
- Kapacitet hlađenja 3.15 kW / grejanja 3.6 kW
Opis
Mitsubishi MSZ-HR35VFK/MUZ-HR35VF
Kompaktna, unutrašnja jedinica visokih perfomansi i napredne tehnologije invertera, pruža vrhunsku uštedu energije i udobnost u svim sobama
Ekonomičnost rada je velika prednost klima uređaja Mitsubishi Electric. Zahvaljujući DC inverter kontroli i pažljivom planiranju komponenti, postiže se visoki stepen energetske efikasnosti.
Linija MSZ-HR ima visoki SEER i SCOP (sezonske koeficijente efikasnosti) i postiže klasu A/A. 12-satni tajmer je posebno pogodan za korištenje noću. Uključivanje ili isključivanje jednostavno se postavlja u satnim intervalima.
Dodatne informacije
| Brend | Mitsubishi |
|---|---|
| Dimenzije spoljne jedinice | 69.9 × 53.8 × 24.9 cm |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 79.9 × 29 × 23.2 cm |
| Energetska klasa grejanja | A |
| Energetska klasa hlađenja | A |
| Funkcije | 12-satni tajmer | DC Inverter kontrola | Inverter tehnologija |
| Kapacitet (BTU) | 12000 |
| Kapacitet grejanja (kW) | 3.6 kW (opseg: 1.1–4.1 kW) |
| Kapacitet hlađenja (kW) | 3.15 kW (opseg: 1.4–3.5 kW) |
| Nivo buke spoljne jedinice | 50 dB |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 22/31/38/45 dB |
| Preporučeno za prostoriju | 25 – 40 m² |
| Tip klime | Inverter zidni split |





Recenzije
Još nema komentara.