
Mitsubishi MSZ-LN35VGW/MUZ-LN35VGW
Na stanju
12000 BTU25 – 40 m²
Cena uređaja
1.670,00 €
Montaža je besplatna uz svaki uređaj. Važi za standardnu ugradnju do 3 m cevi, dok se dodatna dužina naplaćuje. Više detalja pogledajte na stranici ugradnje →
Inverter klima uređaj kapaciteta 12000 BTU za prostorije od 25 do 40 m².
- Energetska klasa A+++ (hlađenje/grejanje)
- SEER 9.5 · SCOP 5.1
- Grejanje -15 °C do +24 °C / hlađenje -10 °C do +46 °C
- Freon R32
Opis
Mitsubishi MSZ-LN35VGW/MUZ-LN35VGW
Glavne karakteristike
- Dimenzije
- 10 / +46
- 15 / +24
Dodatne informacije
| Brend | Mitsubishi |
|---|---|
| Dimenzije spoljne jedinice | 800 × 550 × 285 mm |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 890 × 307 × 233 mm |
| Energetska klasa grejanja | A+++ |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Kapacitet (BTU) | 12000 |
| Kapacitet grejanja (kW) | 6.3 kW (opseg: 4.0–13650 kW) |
| Maksimalna dužina instalacije | 20 m |
| Napajanje | 1 / 230 / 50 / Spoljno |
| Nivo buke spoljne jedinice | 49 dB |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 19/24/29/36/43 dB |
| Preporučeno za prostoriju | 25 – 40 m² |
| Radni opseg grejanja | -15 °C do +24 °C |
| Radni opseg hlađenja | -10 °C do +46 °C |
| Rashladni gas | R32 |
| SCOP koeficijent | 5.1 |
| SEER koeficijent | 9.5 |
| Težina spoljne jedinice | 34 kg |
| Težina unutrašnje jedinice | 14.5 kg |
| Tip klime | Inverter zidni split |





Recenzije
Još nema komentara.