
Mitsubishi MSZ-SF35VE/MUZ-SF35VEH
Na stanju
12000 BTU25 – 40 m²
Cena uređaja
1.030,00 €
Montaža je besplatna uz svaki uređaj. Važi za standardnu ugradnju do 3 m cevi, dok se dodatna dužina naplaćuje. Više detalja pogledajte na stranici ugradnje →
Inverter klima uređaj kapaciteta 12000 BTU za prostorije od 25 do 40 m²
- Energetska klasa A++ / A+ (hlađenje/grejanje)
- SEER 7.2 · SCOP 4.3
- Grejanje -20 °C do +24 °C / hlađenje -10 °C do +46 °C
- Freon R410A
Opis
Mitsubishi MSZ-SF35VE/MUZ-SF35VEH
Glavne karakteristike
- Protok Vazduha
- 20 / +24
- 10 / +46
Dodatne informacije
| Brend | Mitsubishi |
|---|---|
| Dimenzije spoljne jedinice | 800 × 550 × 285 mm |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 798 × 299 × 195 mm |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Kapacitet (BTU) | 12000 |
| Kapacitet grejanja (kW) | 4.6 kW (opseg: 4.0–1.3 kW) |
| Maksimalna dužina instalacije | 20 m |
| Napajanje | 1 / 230 / 50 / Spoljno |
| Nivo buke spoljne jedinice | 49 dB |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 19/24/30/36/42 dB |
| Preporučeno za prostoriju | 25 – 40 m² |
| Radni opseg grejanja | -20 °C do +24 °C |
| Radni opseg hlađenja | -10 °C do +46 °C |
| Rashladni gas | R410A |
| SCOP koeficijent | 4.3 |
| SEER koeficijent | 7.2 |
| Težina spoljne jedinice | 31 kg |
| Težina unutrašnje jedinice | 10 kg |
| Tip klime | Inverter zidni split |





Recenzije
Još nema komentara.