
Mitsubishi MSZ-SF42VE/MUZ-SF42VE
Na stanju
14000 BTUdo 40 m²
Cena uređaja
1.220,00 €
Montaža je besplatna uz svaki uređaj. Važi za standardnu ugradnju do 3 m cevi, dok se dodatna dužina naplaćuje. Više detalja pogledajte na stranici ugradnje →
Inverter klima uređaj kapaciteta 14000 BTU za prostorije do 40 m².
- Energetska klasa A++ / A+ (hlađenje/grejanje)
- SEER 7.5 · SCOP 4.4
- Grejanje -15 °C do +24 °C / hlađenje -10 °C do +46 °C
- Freon R410A
Opis
Mitsubishi MSZ-SF42VE/MUZ-SF42VE
Glavne karakteristike
- Dimenzije
- 10 / +46
- 15 / +24
Dodatne informacije
| Brend | Mitsubishi |
|---|---|
| Dimenzije spoljne jedinice | 800 × 550 × 285 mm |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 798 × 299 × 195 mm |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Kapacitet (BTU) | 14000 |
| Kapacitet grejanja (kW) | 6.0 kW (opseg: 5.4–18500 kW) |
| Maksimalna dužina instalacije | 20 m |
| Napajanje | 1 / 230 / 50 / Spoljno |
| Nivo buke spoljne jedinice | 50 dB |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 26/31/34/38/42 dB |
| Preporučeno za prostoriju | do 40 m² |
| Radni opseg grejanja | -15 °C do +24 °C |
| Radni opseg hlađenja | -10 °C do +46 °C |
| Rashladni gas | R410A |
| SCOP koeficijent | 4.4 |
| SEER koeficijent | 7.5 |
| Težina spoljne jedinice | 35 kg |
| Težina unutrašnje jedinice | 10 kg |
| Tip klime | Inverter zidni split |





Recenzije
Još nema komentara.