






Union UN-12WFVD3
Originalna cena je bila: 500,00 €.460,00 €Trenutna cena je: 460,00 €.
Montaža je besplatna uz svaki uređaj. Važi za standardnu ugradnju do 3 m cevi, dok se dodatna dužina naplaćuje. Više detalja pogledajte na stranici ugradnje →
Union UN-12WFVD3. Klima 12.000 BTU, A++/A+, SEER 6,6 / SCOP 4,0, R32 gas. Preporučeno za prostorije od 25 do 35 m².
Opis
Union UN-12WFVD3
KARAKTERISTIKE
• AUTO FAN – automatski inteligentni odabir brzine rotacije ventilatora, u skladu sa ambijentalnim uslovima
• TIMER – mogućnost podešavanja odloženog starta
• Pamti poslednju podešenu poziciju usmerivača vazduha pre gašenja klime i postavlja usmerivač u isti položaj nakon ponovnog startovanja
• Funkcija odvlaživanja – smanjuje procenat vlage u prostoru tokom kišnih i perioda povećane vlažnosti vazduha
• Detektuje i upozorava na nedostatak ili gubitak radnog medijuma
• Detektuje i upozorava na pregrevanje ili zamrzavanje isparivača unutrašnje jedinice
• Jet cool/heat funkcija – omogućava pokretanje režima hlađenja ili grejanja u maksimalnom kapacitetu, u cilju bržeg rashlađivanja ili zagrevanja prostora
• Šest nivoa brzine ventilatora unutrašnje jedinice, pruža mogućnost odabira adekvatne distribucije vazduha
• Samodijagnostika – obezbeđuje automatsku detekciju problema u radu, kao i sigurnosno isključivanje
• Sigurnosna blokada rada, u slučaju visokog ili niskog napona
SPECIFIKACIJE
Radni medijum: Eko gas R32
Kapacitet hlađenje/grejanje (BTU): 12.000 / 13.000 BTU
Kapacitet hlađenje/grejanje (kW): 3,52 / 3,81 kW
Ulazna snaga – potrošnja (Hlađenje): 1,45 kW
Ulazna snaga – potrošnja (Grejanje): 1,12 kW
SEER: 6,6 W/W (energetska klasa A++)
SCOP: 4,0 W/W (energetska klasa A+)
Radni režimi: Grejanje / Hlađenje / Odvlaživanje / Ventilator / Auto
Odvlaživanje: 1,2 L/h
Pritisak zvuka – unutrašnja jedinica (Tiha / Srednja / Viša srednja / Visoka / Turbo): 26 / 30 / 33 / 36 / 39 dB(A)
Temperaturni opseg rada: -15 °C – +46 °C
Dimenzije unutrašnje jedinice (Š × V × D): 822 × 281 × 190 mm
Dimenzije spoljašnje jedinice (Š × V × D): 815 × 532 × 300 mm
Dodatne informacije
| Brend | Union |
|---|---|
| Kapacitet (BTU) | 12000 |
| Preporučeno za prostoriju | 25 – 40 m² |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja (kW) | 3, 52 |
| Kapacitet grejanja (kW) | 3, 81 |
| SEER koeficijent | 6 |
| SCOP koeficijent | 0, 4 |
| Radni opseg hlađenja | -15 °C do +46 °C |
| Radni opseg grejanja | -15 °C do +46 °C |
| Rashladni gas | R32 |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 26 / 30 / 33 / 36 / 39 dB(A) |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 822 × 281 × 190 mm |
| Dimenzije spoljne jedinice | 815 × 532 × 300 mm |











Recenzije
Još nema komentara.