
Hisense New Comfort 12K
Originalna cena je bila: 610,00 €.580,00 €Trenutna cena je: 580,00 €.
Montaža je besplatna uz svaki uređaj. Važi za standardnu ugradnju do 3 m cevi, dok se dodatna dužina naplaćuje. Više detalja pogledajte na stranici ugradnje →
Hisense New Comfort WiFi 12K – DJ35VE0B. Klima uređaj 12.000 BTU, energetska klasa A++ za hlađenje i A+++ za grejanje, R32 freon, WiFi. Preporučeno za prostorije od 25 do 35 m².
Opis
Hisense New Comfort WiFi 12K – DJ35VE0B – tehničke karakteristike:
Model unutrašnje jedinice: DJ35VE0AG
Model spoljašnje jedinice: DJ35VE0AW
Zemlja porekla: Kina
Kapacitet hlađenja: 1,2 – 4,1 kW (12 000 BTU)
Potrošnja hlađenja: 1 kW
EER: 3,50
SEER: 6,10
Energetska klasa hlađenja: A++
Kapacitet grejanja: 1,6 – 4,3 kW (12 000 BTU)
Potrošnja grejanja: 1,025 kW
COP: 3,90
SCOP: 5,10
Energetska klasa grejanja: A+++
Protok vazduha: 600 m³/h
WiFi: Da
Dimenzije unutrašnje jedinice: 815 × 270 × 212 mm
Težina unutrašnje jedinice: 8,5 kg
Buka unutrašnje jedinice: 35 dB
Display za prikaz temperature: Da
Dimenzije spoljašnje jedinice: 715 × 240 × 482 mm
Težina spoljašnje jedinice: 27 kg
Buka spoljašnje jedinice: 54 dB
Opseg rada: od -15 °C do +43 °C
Freon: R32, količina 760 g
Dodatne informacije
| Brend | Hisense |
|---|---|
| Tip klime | Inverter |
| Kapacitet (BTU) | 12000 |
| Preporučeno za prostoriju | 25 – 40 m² |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+++ |
| Wi-Fi | Ugrađen |
| Kapacitet hlađenja (kW) | 1, 4 |
| Kapacitet grejanja (kW) | 3, 4 |
| SEER koeficijent | 10, 6 |
| SCOP koeficijent | 10, 5 |
| Radni opseg hlađenja | -15 °C do +43 °C |
| Radni opseg grejanja | -15 °C do +43 °C |
| Rashladni gas | R32 |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 35 dB |
| Nivo buke spoljne jedinice | 54 dB |
| Tehnologija kompresora | Inverter |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 815 × 270 × 212 mm |
| Dimenzije spoljne jedinice | 715 × 240 × 482 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 5 kg, 8 |
| Težina spoljne jedinice | 27 kg |
| Funkcije | Display za prikaz temperature |





Recenzije
Još nema komentara.